Czekolada

Czekolada jest nowy produkt utrata masy ciała. Wiem, że macie deja-vu i wywiązujcie się z obietnic, które dają dziesiątki kilogramów, podobnie jak składniki, które są stosowane wyżej, nie macie diety i innych cudów.

Niestety, masz rację. Czekolada nie stanowi wyjątku od tego, co napisano w rozdziale dotyczącym prezentacji, marketingu i obietnic, a także innych setek produktów odchudzających, które są na Słowianach tak wysoko cenione. Początkowo miałem nadzieję, że Czekolada zmieni składniki, ale nie zdawałem sobie sprawy z tego, kto wie co.

Czekolada jest czekoladą odchudzającą w postaci proszku, która jest przygotowywana jak gorąca czekolada. Najlepiej jest przygotować z wodą, mlekiem beztłuszczowym lub być może naturalnym sokiem, jak lubisz. topformat. es.

Jednym z produktów (nawet podejrzanie podobnym) jest czekolada odchudzania się, która działa jak Slim Chocolate. Napisałem kilka miesięcy temu, dobry artykuł o tym, że podczas gdy pozytywne i negatywne reakcje w opiniach forum i w Hiszpanii, więc w nim i w serwisach społecznościowych, gdzie rozdałem artykuł.

Od tego czasu uświadomiłem sobie dwie kategorie ludzi: tych, którzy osłabili się (większość twierdziła, że pozostają i dieta) oraz tych, którzy nie osłabili się i powiedzieli, że produkt nie działa i nie funkcjonuje. Unikaj jak to się stanie i z czekoladą.

Uwaga informacyjna: Wyszukiwanie Google’ a, po “Czekoladzie” znalazłem czekoladowe batony. Chciałbym dodać, że to tylko zbieg nazw, a czekoladowe batony są po prostu słodkie i nie mają kontaktu z czekoladą Chocolite na podstawie opinii i forów w Hiszpanii.

UWAGA: W aptekach nie można znaleźć czekolady. Nie wiemy, czym jest twórca i nie znamy pełnej listy składników.

Oto pierwszy problem. Na oficjalnej stronie internetowej Chocolite nie widzę na składach i składach, ani nie mogę zostać opublikowany żaden oficjalny dokument, w którym pozostałą część składników tego produktu. Jednakże określono, że są one naturalnymi składnikami i nie zawierają parabenów ani substancji chemicznych, które mogą zaszkodzić ciału.

Nie wystarczy mi jednak, ponieważ myślę, że mamy pełne prawo zobaczyć, jakie składniki zawiera czekolada. Z tego powodu skontaktowałem się z sklepami, które sprzedają czekoladę w Hiszpanii i poprosiłem mnie o oficjalną listę składników. Jak tylko otrzymam tutaj stanowisko, abyś sam mógł się o tym przekonać.

Jeśli chcą państwo moich osobistych uwag, po prostu dlatego, że brakuje przejrzystości w zakresie składników, których nie zamierzałem kupować i używać.

Jak możesz przegrać z czekoladą?

Według oficjalnej witryny internetowej Chocolite Weak Chocolite o wadze około 10 kilogramów na księżycu przy użyciu czekolady Chocolite waga strata czekolada na jak używać. 10 kilogramów na księżycu to bardzo wspaniałomyślny wynik i moim zdaniem to za dużo.

Najlepiej, jak już powiedziałem i w przypadku Eco SLIM suplement diety jest schudnąć o około 5 funtów miesięcznie. Tak więc upewnij się, że ciało nie doznaje żadnego “wstrząsu”i że osłabienie jest jedną z jakości, jak mówią.

Lubię sądzić, że już wiesz lub jak to zrobić zrozumie, jak słabość z czekolady lub inne odchudzanie suplementy utrata masy ciała jest konieczne do utrzymania diety. Polecam dietę Dukana, która jest bardzo dobra. Bez diety, można stracić kilka kilogramów, ale bez wątpienia nie osiągniemy oczekiwanych i obiecanych na stronie internetowej rezultatów.

Zalecenie 2: Zalecamy i komentujemy jeszcze coś, kiedy można zażywać czekoladę. Gry sportowe. Wiem, że zimno jest na zewnątrz i nie jest zbyt przyjemne (przynajmniej na początku), ale masz wiele możliwości. Mata na ćwiczenia w Decathlonie to około 20 lei. Rower to około 200 lei. Inwestuj w siebie i uprawiaj sporty. Jest to najlepsza rzecz, jaką możesz zrobić dla swojej sylwetki i zdrowia.

Alina Puscas, 25 lat.

To niewiarygodne! W pierwszych 3 tygodniach straciłem prawie 18 funtów! A potem kolejne 7 kilogramów w ciągu najbliższych dwóch tygodni! Najważniejsze jest przestrzeganie instrukcji: 1 filiżanka czekolady przed śniadaniem łatwiej lub, codziennie, bez przerwy. Oczywiście, nie należy jeść ciast przed snem. Tak ja to zrobiłem, a ty możesz!

Była to oficjalna strona internetowa Aliny Puscas Chocolite w dziale komentarze. Osobiście uważam, że jest on rażąco przesadzony i jeśli nie przesadzony, to z pewnością pominął w swoim zeznaniu pewne ważne szczegóły.

Jednak, co to może być, z 18 funtów w ciągu 3 tygodni ja osobiście nie chcę stracić go, nawet jeśli miałem 150 funtów. Cierpliwość i wstrzemięźliwość to cheaia u wszystkich moich bliskich bez skutków ubocznych, przeciwwskazań i błędów.

Bogdan Szansa,

Choco Lite

258 zł 129 zł

Zamów dzisiaj i oszczędź 129 zł, otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

Jutro promocja przepada.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *